Informacja dotyczy serwisu ogłoszeniowego Portalu Masarnia.pl. Od dnia dzisiejszego, tj. 6 października 2014 obniżamy ceny tzw. pakietów punktowych. Ceny tych pakietów ulegają obniżeniu o połowę, a promocja potrwa do odwołania.

    Wiadomo, że nasz serwis ogłoszeń daje możliwość zamieszczania i publikacji ofert bez jakichkolwiek opłat - wystarczy się jedynie zarejestrować i zalogować na stronie www.masarnia.pl. Każde ogłoszenie darmowe jest publikowane przez jeden tydzień (7 dni).  Niezależnie od tego, można zamieszczać ogłoszenia na czas dłuższy (21/30 dni), alle w takim przypadku pobierane są drobne opłaty. Ponadto możemy promować (wyróżniać) swoje ogłoszenia, co też jest związane z opłatami.


     Należności za wybrane, płatne opcje mogą być regulowane przy pomocy naliczonych kwot pieniężnych lub za pomocą posiadanych punktów. Wybierając rozliczenia zakupionymi wczesniej punktami znacząco redukujemy ponoszone koszty. Niniejsza promocja dodatkowo jeszcze zmniejsza te należności.

 

Nowe, promocyjne ceny pakietów punktowych


Nazwa pakietu  

   ZŁOTY     SREBRNY   BRAZOWY 

Liczba punktów  

4000 2000 1000

Cena promocyjna NETTO  
 
200 zł 150 zł 100 zł

Cena promocyjna BRUTTO  
 
246 zł 184,50 zł 123 zł

 

Kliknij, wybierz i kup pakiet punktowy! 
(opcja dostępna po zalogowaniu)

 

    Wiecej na temat sposobu rozliczeńprzy pomocy punktów można znaleźć w Regulaminie serwisu ogłoszeń oraz w artykule Ogłoszenia - punkty i pakiety.

 

Redakcja Masarnia.pl